Світовий Eкономічний Форум 2022

Світовий економічний форум 2022 відбудеться 22-26 травня в Давосі. Ця надзвичайна подія відбувається в переломний момент історії. Захід відбудеться в очному форматі, очікується понад 2500 лідерів, які зберуться для вирішення глобальних проблем і пошуку рішень найнагальніших викликів світу.

Щорічна зустріч 2022 року втілить у собі філософію Світового економічного форуму про спільну, багатосторонню співпрацю, забезпечуючи унікальне спільне середовище для взаємодії, обміну думками, отримання свіжих перспектив та створення спільнот та ініціатив щодо вирішення проблем. На тлі глобальних непорозумінь і розломів, що поглиблюються, захід стане відправною точкою для нової ери глобальної відповідальності та співпраці.

Основна тема “Історія на зламі: Державна політика та бізнес-стратегії”. Захід відбувається у найважливіший геополітичний та геоекономічний момент за останні три десятиліття і на тлі пандемії, яка буває раз у сторіччя. Війна в Україні та спричинена нею трагедія закликають до глобальних моральних дій. Лідери вирішуватимуть нагальні гуманітарні проблеми та проблеми безпеки, одночасно просуваючи давні економічні, екологічні та суспільні пріоритети, зміцнюючи основи стабільної глобальної системи. Ясність бачення та єдність мети матимуть вирішальне значення для досягнення прогресу у боротьбі з безпрецедентною складністю багатополярного світу.

Сесії присвячені наступним питанням: глобальне співробітництво; економічне перебалансування; суспільство, рівність та здоров’я населення світу; природа, продовольство та клімат; трансформація промисловості; інновації, управління та кібербезпека.

Ознайомитись з повною програмою можна тут.

У центрі уваги – розробка стратегій впливу, створення нових рубежів, розробка життєздатних сценаріїв майбутнього та амбітних рішень найбільших світових проблем.

Як буде представлена Україна?

Очікується, що до Швейцарії приїде велика українська делегація. З промовою в режимі онлайн виступить президент України Володимир Зеленський, а також перша леді Олена Зеленська.

Протягом тижня в Давосі працюватиме Український дім. Серед запланованих там заходів – презентація віце-прем’єр-міністра України Михайла Федорова, присвячена розвитку цифрової держави, інноваційним інструментам війни, рішенням для цифрової економіки, повідомили в Кабміні.

Фонд Пінчука планує провести низку заходів, зокрема “Український сніданок”, що відбудеться за участі міністра закордонних справ Дмитра Кулеби, а також виставки “Дім воєнних злочинів Росії”, яку буде проведено в будівлі, де в минулі роки відбувались заходи Російського дому, повідомили у Фонді. Співорганізаторами виставки, присвяченій фактам порушень прав людини в Україні, стануть також українські урядові установи, неурядові організації, ЗМІ.

Як стежити за перебігом заходу?

Дивіться всі засідання, які транслюються в прямому ефірі, і слідкуйте за нашими репортажами тут.

Слухайте щоденний подкаст радіо Давос з #WEF22 тут.

Соціальні мережі

Facebook Ви можете приєднатись до 7 мільйонів наших передплатників wef.ch/facebook.

LinkedIn Слідкуйте за Давос 2022 на нашій сторінці LinkedIn за адресою wef.ch/linkedin.

Instagram  wef.ch/instagram, де будуть розміщуватись фотографії, ролики, путівники та ключові історії з заходу.

YouTube Прямі трансляції сесій та відео будуть завантажені на наш канал YouTube: wef.ch/youtube

TikTok Слідкуйте за обліковим записом на TikTok: wef.ch/tiktok

Джерело: www.weforum.org