Тендерні можливості, що пов’язані з постачанням IT послуг та сервісів

На сьогодні у країнах ЄС відкрито близько 300 публічних тендерів, що пов’язані з постачанням IT послуг та сервісів. Пропонуємо декілька цікавих тендерів, участь у яких покривається Угодою про державні закупівлі Світової організації торгівлі.

  • Тендер на створення інтегрованої ІТ-системи з допоміжними послугами. Національний інститут статистики Румунії потребує модернізації процесів для більш точного та об’єктивного статистичного виробництва. Вартість закупівлі: 2,451,236 євро. Дедлайн подачі тендерних пропозицій: 14 червня Деталі за посиланням.
  • Тендер на створення для поліції Чеської Республіки вдосконаленої та надійної біометричної інформаційної системи, яка включатиме обробку біометричних даних, таких як описи осіб, фотографії, відбитки пальців, дактилоскопічні сліди, обробку фотографій обличчя, татуювання тощо. Вартість закупівлі: 20,655,078 євро. Дедлайн подачі тендерних пропозицій: 21 червня 2021 Деталі за посиланням.
  • Тендер на експлуатацію, обслуговування та підтримку адміністрування IT продукту, а також подальшого розвитку бізнес-рішень для Національного банку  Данії. Вартість закупівлі: 134,462,320 євро. Дедлайн подачі тендерних пропозицій: 29 червня Деталі за посиланням.

З 2016 року Україна є державою-учасницею Угоди про публічні закупівлі Світової організації торгівлі, що дає унікальну можливість вітчизняним виробникам скористатися можливостями на ринку тендерів 48 держав світу обсягом понад 17 трильйонів доларів США.

У разі додаткових питань просимо звертатися на скриньку export@epo.org.ua.

Джерело: www.epo.org.ua