«Томаківський завод литої тари» запустив абсолютно нову виробничу лінію

Незважаючи на непросту епідеміологічну обстановку ТОВ «Томаківський завод литої тари» запустив нову виробничу лінію.  Зазначена лінія представлена вітчизняним інженерно-виробничим підприємством «SEM Technology», досвідченим виробником обладнання в целюлозно-паперовій промисловості, і зібрано на 90% з комплектуючих зроблених в Україні.

Ґрунтуючись на сучасних тенденціях у виробництві паперової литої тари, підприємству вдалось розширити власні можливості та оптимізувати виробничий процес з мінімальною участю в робітників на лінії. Також вдалось поліпшити й основне виробництво підприємства – горбкуватої підкладки для яєць.

Нова лінія по виробництву паперової литої тари здатна виготовляти фруктові підкладки різних видів, контейнери для упаковки яєць, підстаканники та інші види пакувальної тари.

В даний момент підприємство успішно виробляє широкий асортимент яблучних підкладок розміром 600*400 і 480*285, дані формати підкладок призначені як для транспортування яблук в ящиках, так і для презентації в торгових залах. Якість нової продукції вже встигли позитивно оцінити багато сільськогосподарських підприємств. Напередодні сезону фруктових культур продукція ТОВ «Томаківський завод литої тари» стала популярною як у вітчизняних аграріїв, так і у європейських.

Як повідомлялось раніше «Томаківський завод литої тари» є одним з основних промислових підприємств Томаківської ОТГ.

Джерело: www.tzlt.com.ua