Тренінг «Участь у виставково-ярмаркових заходах з максимальною ефективністю»

Шановні підприємці, Дніпропетровська торгово-промислова палата запрошує представників виробничих і переробних підприємств Дніпропетровщини та сусідніх регіонів до участі у тренінгу «Участь у виставково-ярмаркових заходах з максимальною ефективністю», що відбудеться 6 серпня 2019 р. у м. Дніпро за адресою вул. Шевченка, 4.

Тренінг покликаний сформувати у представників українського малого та середнього бізнесу розуміння міжнародної виставкової діяльності – як ефективної форми ділової комунікації; ознайомити їх з керівними принципами й етапами підготовки до участі у міжнародних виставково-ярмаркових заходах, та, власне, участі у них; навчити підприємців визначати сильні сторони свого продукту, цільову аудиторію покупців, аналізувати конкурентне середовище тощо.

Організатори навчання – Проект Міжнародного Торгового Центру (ІТС) «Сприяння виходу малих і середніх підприємств плодоовочевого сектору на зовнішні ринки та включення їх у ланцюжки доданої вартості» та Дніпропетровська торгово-промислова палата.

Завдяки фінансуванню Посольства Швеції в Україні участь у тренінгу для українських МСБ є безкоштовною за умови попередньої реєстрації шляхом заповнення короткої форми за посиланням.

Детальна програма тренінгу доступна за посиланням.

Довідки та консультації за тел. Офісу Проекту в Україні: м. Херсон, тел.: +38 (050) 9577786, +38 (096) 4784332, itcukraine@intracen.org або за тел. Центру підтримки експорту УЗЕЗ Дніпропетровської торгово-промислової палати (056)374-94-10 (12, 09), export@dcci.org.ua.

Джерело: www.cci.dp.ua