Тренінг «Як кооператив допомагає розвитку фермерів»

30 вересня 2018 року в с. Олександрівка, Покровського району, Дніпропетровської області на базі Демонстраційної ферми СП «Молочарське» відбудеться тренінг з питань реконструкції і побудови нових ферм та кооперативної діяльності. Організатором заходу виступає Кооперативна Академія.

Метою заходу є ознайомлення з практичним досвідом кооперації в Україні на прикладі сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу (СОК) «Добробут Андріївки» та особливостями програми підтримки підприємництва щодо реконструкції та побудови нових ферм.

До участі запрошуються власники сімейних ферм та власники корів з Покровського та Васильківського районів.

Початок о 9:30, за адресою: СП «Молочарське», с. Олександрівка, Покровський район, Дніпропетровська область.

Участь в зазначеному заході є безкоштовною за умови попередньої реєстрації через соціальну мережу Фейсбук.

Програма заходу за посиланням.

Довідково:

СОК «Добробут Андріївки» – сільськогосподарський обслуговуючий кооператив, який займається заготівлею, охолодженням та реалізацією молока й наразі об’єднує понад 150 селян із 17 сіл Дніпропетровської та Запорізької областей.

У кооперативі – 400 голів корів, більше десятка стаціонарних молочних пунктів із лабораторією й охолоджувачем. Щодня молоко транспортують на заводи у Новомиколаївці та Херсоні.

Демонстраційна ферма СП «Молочарське» – це сільськогосподарське підприємство з виробництва високоякісного молока, а також єдиний у своїй категорії навчальний центр для молочних фермерів в Україні.