Тренінгова програма: “Аналіз ринків для експорту”

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» у партнерстві з ДУ Офіс з просування експорту України запрошує аналітиків та консультантів у сфері експорту та інтернаціоналізації бізнесу взяти участь у спеціалізованій тренінговій програмі “Аналіз ринків для експорту”. Успішний вихід підприємства на закордонні ринки ґрунтується на основі досліджень пріоритетних ринків та аналізу наявних на них бізнес-можливостей. Саме дослідження допомагають експортерам сформувати ефективну експортну стратегію та заощадити час та фінансові ресурси в процесі виходу на обраний ринок.

Тому Тренінгова програма допоможе розвинути та вдосконалити власні аналітичні навички, а саме:

  • розширити власні знання про різні шляхи інтернаціоналізації бізнесу;
  • надасть набір інструментів для ефективного аналізу компаній, конкурентів і ринків;
  • підвищить ефективність надання аналітичних та консалтингових послуг;
  • покращить навички розробки практичних аналітичних звітів та їх презентації для клієнта;
  • після закінчення навчання ви зможете розширити та вдосконалити свої послуги для бізнесу, а також навчати інших аналітиків використанню інструментів та методів аналізу зовнішніх ринків.

Взяти участь у програмі можуть консультанти та аналітики асоціацій, організацій з підтримки бізнесу, приватних консалтингових компаній та державного сектору, які надають послуги з дослідження та консалтингу щодо виходу на зовнішні ринки для компаній в Україні. Учасники повинні мати досвід у проведенні досліджень та надання послуг експортного консалтингу.

Тренером програми виступить міжнародний експерт з більш ніж десятирічним досвідом в управлінському консалтингу з особливим акцентом на інтернаціоналізацію бізнесу і просування експорту.

Навчання поєднує презентації, дискусії, практичну роботу та розгляд кейсів учасників та  складається з двох дводенних модулів, які відбудуться 1-2 липня та 8-9 липня 2020 року з 14.00 до 18.30 кожного дня в режимі онлайн.

Умови участі, деталі щодо реєстрації, повна програма тренінгу та інформація про тренера за посиланням.

Зареєструватись можна до 23 червня за посиланням.

Джерело: www.epo.org.ua