Триває конкурс бізнес-ідей в агросфері. Подання заявок до 31 липня

Проєкт SEED від Глобального договору ООН в Україні, який реалізується за підтримки компанії PepsiCo та фінансування PepsiCo Foundation продовжив набір на освітній проєкт, який допоможе реалізувати найкращі ідеї агробізнесу.

Організатори повідомляють, що проєкт допомагає втілювати найкращі бізнес-ідеї в агросфері. Подати заявку на участь можуть усі охочі українці, які нині проживають на підконтрольній Україні території або вимушено переїхали за кордон.

Мета SEED — підтримати українську агросферу, яка потерпає від воєнних дій, створити умови для підвищення якості життя українців, сприяти їх працевлаштуванню й самозайнятості, підвищуючи економічну грамотність населення і забезпечуючи якісну підприємницьку освіту онлайн. 

Якщо маєте ідею власного бізнесу, зареєструйтеся на участь у SEED до 31 липня 2022 року!

Щоб подати заявку на участь у конкурсі, необхідно заповнити анкету і прикріпити до неї посилання на презентацію бізнес-ідеї.

Для участі в навчальній програмі буде відібрано найкращі заявки, які стосуються агросфери.

Орагнізатори розповідають, що за 27 годин навчання з досвідченими експертами та менторами учасники здобудуть базові знання з проєктного менеджменту, SMM, комунікацій, презентацій, фінансової грамотності, інвестування та юридичних питань бізнесу.

Після фінального пітчингу проєктів найкращі ідеї отримають фінансову підтримку для подальшої реалізації.

Більш детальна інформація ТУТ

Джерело: www.agroportal.ua