Триває конкурсний відбір проєктів регіонального розвитку, що фінансуватимуться за кошти ЄС

Міністерство розвитку громад та територій України проводить конкурсний відбір проєктів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу.

Загальний бюджет конкурсу становить 551 млн грн.

Умови подання проєктів:

 1. Відповідність завданням Державної стратегії регіонального розвитку, плану заходів реалізації Державної стратегії регіонального розвитку;
 2. Спрямованість на виконання програм регіонального розвитку:
  • Інноваційна економіка та інвестиції
  • Сільський розвиток
  • Розвиток туризму
  • Розвиток людського потенціалу 
  • Загальноукраїнська солідарність
  • Підтримка розвитку депресивних територій
  • Ефективне управління регіональним розвитком 

Для участі в конкурсному відборі заявник проєкту (центральний або місцевий орган виконавчої влади; органи місцевого самоврядування, агенції регіонального розвитку)подає через онлайн платформу документи (заявку на участь, інформаційну картку проєкту та опис мети проєкту). Всі документи повинні бути оформлені відповідно до вимог, визначених наказом Мінрегіону від 18.05.2017 № 120 «Про затвердження Вимог до опису та інформаційної картки проєкту регіонального розвитку, який може реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу»).

Документи на участь у конкурсному відборі подаються виключно в електронному вигляді через онлайн-платформу до 17 год. 20 жовтня 2020 року включно.

Деталі – на сайті Міністерства розвитку громад та територій України.

У разі виникнення додаткових запитань звертайтеся за тел. (044) 207-17-21, або e-mail: bondar@minregion.gov.ua, budykoo@minregion.gov.ua.