Триває реєстрація на програму навчання з підприємництва YEP!Starter

Мережа академічних стартап-інкубаторів YEP! відкриває реєстрацію на безкоштовну програму навчання з підприємництва YEP!Starter. Учасники програми зможуть без ризиків спробувати себе у підприємництві та з допомогою менторів із бізнесу запустити власний стартап за 3 місяці.

Мета проєкту

В інкубаційній програмі YEP! вже протягом 5 років допомагають відвалідувати ідею та побудувати масштабовану бізнес-модель — все разом з експертами з української та міжнародної стартап-спільноти. Головною метою мережі YEP Інкубаторів є розвиток підприємницької культури в українських університетах, проведення навчальних програм, надання експертної та менторської підтримки молодим підприємцям.

Для кого?

До участі в конкурсі запрошуються стартапи на ранній стадії.

В рамках проєкту учасники:

  • впорядкують роботу над своїм стартапом;
  • отримають менторський фідбек;
  • підготуються до перших інвестицій;
  • отримають корисні контакти в екосистемі стартапів та Fast track до програм партнерів проєкту, а також можливість виграти 4 000 євро від YEP та Garage48, 10 000 доларів від Amazon Web Services.

Як взяти участь?

Дізнатись деталі та подати заявку можна за посиланням.

Дедлайн реєстрації: 8 жовтня 2022 року.

Довідково:

  • Інкубаційна програма для стартапів YEP!Starter відбувається за підтримки Estonian Centre for International Development, Garage48, Ukrainian Startup Fund, Cisco, OKKO, Genesis.

Джерело: www.business.diia.gov.ua