14 серпня 2019 року, за ініціативи Троїцької ОТГ та за участі фахівців Дніпропетровського інвестиційного агентства (DIA), а також Кооперативної Академії сільськогосподарської дорожньої служби, відбувся семінар щодо формування інвестиційних ресурсів громади.

Під час семінару директорка DIA Затишняк В.В. акцентувала увагу, що Троїцька ОТГ за фінансовими показниками займає 1-ше місце в Україні, зокрема доходи на одного мешканця складають 25000 грн. Наявність на території переважно підприємств АПК обумовлює сільськогосподарську спрямованість економіки територій та наміри громади розвивати сектор с/г переробки та кооперативний рух, що відображено в Стратегії її розвитку.

Вже 13 років на даній території успішно працює французька компанія Agro KMR. За цей час компанія – іноземний інвестор запровадила новітні технології та культуру виробництва, забезпечивши робочими місцями мешканців та беручи участь у проектах корпоративної соціальної відповідальності.

Питання розвитку ОТГ викликали жваву дискусію присутніх, що дозволило їм по-іншому поглянути на наявні переваги і ресурси громади та їх можливе використання. Наприклад, сфера роздрібної торгівлі та сектор послуг, на думку мешканців, мають потенціал до розширення, адже, наразі, їх отримання можливе лише за межами території.  Фахівцями DIA були презентовані інформаційні ресурси та зазначені ті інструменти, які громада вже може застосувати для сприяння бізнес-ініціативам та залученню зовнішніх інвестицій.

Під час зустрічі було наголошено на необхідності відповідної промоції пропозицій територіальної громади (земельні ділянки, будівлі, преференції).

Тренер Кооперативної Академії, Захар Каневський, розповів про історії успіху корпоративного руху громад на території Дніпропетровської області. Зважаючи на значний інтерес Троїцької ОТГ до кооперативів, державних програм і грантів, спрямованих на підтримку сільського господарства, МСБ, було запропоновано долучитися до іноземного проекту, що реалізується за підтримки Канадського уряду.