У Дніпропетровській області почав роботу новий комплекс з переробки олійних культур

На початку січня 2019 р. почав свою роботу новий комплекс переробки олійних культур ТОВ «Рістон ОЙЛ». Підприємство розташоване на території, що межує з територією ТОВ «Орільський об’єднаний елеватор» і побудовано на власні кошти групи компаній Ristone Holdings. Загальна сума інвестицій в будівництво склала близько $ 12,6 млн. Планова потужність комплексу – 640 тонн переробки насіння соняшнику за  добу, з цілодобовим режимом виробництва.

Основний напрямок  діяльності комплексу – це глибока переробка олійних культур. Планується випуск соняшникової олії, шроту гранульованого, макухи, з відходів виробництва – пелети для опалення.

Із запланованого щорічного обсягу переробки в 200-220 тис. тонн насіння соняшнику підприємства групи вирощують власного насіння 50-60 тис. тонн, решта об’єму сировини підприємство планує купувати у місцевих сільгоспвиробників. Комплекс знаходиться в м Перещепине на Дніпропетровщині. Підприємство має можливості відвантаження продукції залізничним транспортом (ст. Перещепине, Придніпровської залізниці), на відстані 5 км знаходиться автомобільна дорога державного значення.

Підприємство побудовано за найсучаснішими новітніми технологіями, з використанням безпечного обладнання з мінімальними викидами шкідливих речових в атмосферу.

«До складу комплексу входять: олієпресовий цех, цех екстракції, виробничо-технічна лабораторія, котельня, яка працює на власних відходах виробництва. Лабораторія укомплектована сучасним обладнанням, що дозволяє робити аналіз продукції максимально швидко і якісно. Виробничі цехи оснащені якісним та новітнім обладнанням як вітчизняного, так і імпортного походження. Продукцію підприємства планується реалізовувати не тільки в Україні, а й в усьому світі», – розповіли у компанії.

Джерело: www.agrarii-razom.com.ua