17 листопада представники Дніпропетровського регіонального інвестиційного агентства взяли участь у четвертій конференції Dnipro It BIZ Meetup #4, що була організована  IT спільнотою міста Дніпро (IT Dnipro Community).

Під час заходу були висвітлені такі актуальні теми для сьогодення як:

  • неминучі зміни в освіті при стрімкому розвитку науково-технічного прогресу, IT-технологій та цифрових інновацій;
  • інструменти для оцінки трендів та можливостей в бізнесі (Trend index, SDG Compass, Sustainability Map, Gender Equality, Future State 2030) і ресурсах для оцінки стартапів;
  • актуальні тенденції в світовій економіці, використання AI-технологій (штучного інтелекту) для розвитку бізнесу та крос-культурного менеджменту;
  • вплив четвертої індустріальної революції на роботу малого та середнього бізнесу, міжнародних корпорацій, трансформація ринку виробництва, споживання товарів та послуг.

У зв’язку з посиленням конкуренції, що спричинена процесом євроінтеграції та розширенням зон вільної торгівлі особливо нагальною темою для українського бізнесу є цифрова трансформація.

Багато підприємців вважають, що для цифрової трансформації бізнесу досить найняти програмістів, щоб розробити сайти, мобільні додатки, електронні гаманці та чат-боти. Але, нажаль, це є помилкою.

Цифрова трансформація представляє собою не лише автоматизацію (тобто впровадження технологій в існуюче виробництво). Вона має на меті зміну бізнес-структури, стратегії розвитку бізнесу, корпоративної культури, системи продажів, управління командою і процесами в цілому, а також більш радикальні зміни, коли створюються абсолютно нові продукти, сервіси та навіть цілі галузі.

Очевидно, що цифрова трансформація – процес складний і дорогий. Але позитивний ефект від таких перетворень здатний виправдати всі витрати. Актуальні навички та інструменти укупі з професійним і гнучким керівництвом – запорука успішного перетворення на ринку. Головне, пам’ятати, що інвестувати в розвиток компанії завжди простіше тоді, коли ресурси для цього ще є.

Також під час особистого спілкування представників DIA з присутніми на заході експертами були обговорені перспективні для Дніпропетровського регіону напрямки та технології для інвестування.

Більш детальна інформація про захід на офіційній сторінці IТ Dnipro Community у Facebook.