4 лютого в смт Слобожанське відбулося офіційне відкриття нового терміналу «Нової пошти», який займає площу понад 18 тис. кв. метрів і ділиться на посилковий та вантажний. Його будівництво тривало трохи понад рік. Це найбільший об’єкт «Нової Пошти» після Київського інноваційного термінала. Він отримав назву ДАО – «Дніпро. Автоматизація. Оперативність». Тут створено близько 500 робочих місць.

На терміналі найтехнологічніша система в Україні, тут сортуватимуться посилки та вантажі для 108 населених пунктів Дніпропетровської, Харківської та Донецької областей. Загальна потужність терміналу становить 26 тис. посилок на годину.

На об’єкті встановлено сучасне автоматизоване обладнання європейських виробників – нідерландську MHS Global та литовську Equinox. Зокрема, двоярусна сортувальна лінія компанії MHS використовується для сортування посилок вагою від 2 до 30 кг.

Для сортування дрібного вантажу до 2 кг встановлено сортувальну лінію LR Sorter литовської Equinox, яка може сортувати до 8000 посилок на годину. Ще одна аналогічна з’явиться на терміналі у квітні.

На вантажному терміналі застосовуються роботи для транспортування вантажів, здатні перевозити 300 кг на собі, і ще 1000 кг тягнути за собою. Одночасно може завантажуватися та розвантажуватися на терміналі 83 автомобілі.

«Для кожної компанії, яка займається доставкою посилок, сортувальний центр є серцем бізнесу. Від того, як цей об’єкт працює, залежить ефективність усієї логістики. ДАО для нас – засіб прискорити процес доставки, інновація для зміни транспорту – ми переходимо від фур до контейнерів. І саме ДАО допоможе здійснити цю трансформацію. Ми зменшуємо втрати часу та покращуємо продуктивність та умови праці», — розповів співзасновник компанії Володимир Поперешнюк.

Детальніше про пропозиції Слобожанської громади читайте в інвестиційному профілі ТГ за посиланням.