Україна збільшила імпорт тракторів

У січні-травні 2026 року Україні імпортувала тракторів на $360 млн, що на 1,2% перевищує показник аналогічного періоду 2025 року ($355,9 млн).

Згідно зі статистикою, у травні імпорт тракторів зріс майже на 9% у річному вимірі, однак скоротився на 21,6% порівняно з квітнем поточного року ‒ до $65,5 млн.

У січні-травні 2026 року основними постачальниками тракторів були:

  • Німеччина (19,8% або $71,4 млн);
  • США (майже 19,1% або $71,3 млн);
  • Китай (18,6% або $66,6 млн).

Для порівняння, у 2025 році лідирували США ($70,1 млн), Німеччина ($61,4 млн) і Китай ($61,3 млн).

У січні-травні 2026 року експорт тракторів становив $3,94 млн, найбільше постачання здійснювалися до Бельгії (26,16%). У 2025 році експорт складав $2,5 млн і переважно спрямовувався до Румунії (43,7%).

Джерело: https://agro-business.com.ua