27 травня на Дніпропетровщині відбулась конференція «UkraineInvest Talks: Dnipro».

Метою заходу стало об’єднання зусиль та визначення підходів до розкриття інвестиційного потенціалу України шляхом обговорення потреб та переосмислення можливостей для подальшого розвитку.

Цей захід започатковував серію зустрічей, спрямованих на популяризацію інвестиційного потенціалу регіонів України. Це платформа, де інвестори можуть дізнатися про прогрес реформ та бізнес-клімат у Східній Україні.

«Дніпропетровщина – це лідер серед інших регіонів України за такими показниками як: обсяг прямих іноземних інвестицій ($4,7 млрд); обсяг капітальних інвестицій ($2,1 млрд); обсяг експорту товарів ($7,6 млрд); обсяг реалізованої продукції ($46,5 млрд). Регіон традиційно характеризується потужним промисловим і науковим потенціалом, розвиненим агропромисловим комплексом, логістичною й енергетичною інфраструктурою. Дніпропетровська область є лідером з впровадження як державних так і власних ініціатив. Протягом останніх двох років тут розгортаються рекордні за масштабами роботи в рамках ініціатив «Велике будівництво», а також «Велика й мала приватизація». Також влада активно співпрацює з бізнесом та територіальними громадами регіону, формуючи проєкти для спільної реалізації та залучення фінансових ресурсів», – розповів Микола Лукашук, голова Дніпропетровської обласної ради, презентуючи область.

Для Дніпропетровщини основною метою є забезпечення міцної основи для стабільного і сталого розвитку регіону на позиціях відкритого і взаємовигідного співробітництва, а також зміцнення іміджу регіону як надійного партнера.

«Розширення горизонтів представлення регіону стало можливим, завдяки наявності якісних, інтерактивних та змістовних інвестиційних інструментів першого знайомства, що були підготовлені DIA: «Модуль відкритих даних DIAGRAM» та «Інвестиційна мапа» та «Інвестиційний портал», що дають змогу отримати вичерпну та повноцінну інформацію про особливості нашого регіону» – зазначила директорка DIA Валентина Затишняк.

Серед головних напрямків інвестицій, регіон вбачає свій розвиток та запрошує партнерів для реалізації проєктів з виробництва:

  • Листового скла;
  • Сільськогосподарських машин
  • Обладнання промислового холоду
  • Полімерних та будівельних матеріалів.

Детальніше з інвестиційними проєктами у зазначених напрямках можна ознайомитись за посиланням.