Уряд підтримає літакобудівні підприємства через впровадження податкових пільг

9 грудня 2020, на засіданні Уряду прийнято постанову, яка звільняє підприємства галузі літакобудування від сплати ввізного мита та податку на додану вартість. 

“Ми продовжуємо робити системні кроки для підтримки стратегічних галузей економіки, чуємо запити підприємців і реагуємо на них. Зокрема, сьогоднішнє рішення щодо пільгового податкового режиму є нашою відповіддю на звернення від представників галузі літакобудування”, – зазначив Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

Постанова розширює перелік товарів для імпорту у пільговому режимі на 75 позицій. Зокрема, йдеться про сировину, матеріали, комплектуючі, верстати, які не виробляють в Україні.

“Податкові пільги дозволять підприємствам на вивільнені кошти впроваджувати новітні технології, збільшувати обсяги виробництва, посилювати свою конкурентоспроможність. У свою чергу, це також матиме вплив на збереження і збільшення робочих місць, виконання державних та міжнародних замовлень”, – наголосив Міністр.

Джерело: www.me.gov.ua