Увага європейських партнерів до українського аграрного сектору – потужний сигнал

У Європейському інвестбанку назвали найбільш привабливі галузі в Україні для інвестицій. Голова представництва в Україні Жан-Ерік Де Загон назвав харчову та ІТ галузі найперспективнішими для інвестування.

Він зазначив, що український ґрунт є одним із найкращих, якщо не найкращим у світі, і що це є передумовою для розвитку харчової промисловості.

«Але я вважаю, для України важливо займатися не просто зерном, наприклад – щоб ви переходили до більш складних речей. Думаю, це може бути органічна продукція», – наголосив він.

Міністр аграрної політики Роман Лещенко поділяє оцінку перспектив розвитку харчової промисловості в Україні.

«Це — потужний сигнал і для іноземних інвесторів, і для вітчизняних виробників. Він свідчить про увагу європейських партнерів до українського аграрного сектору, про його спроможність та потенційні напрямки розвитку», – зазначив Роман Лещенко.

Міністр також вважає, що Україні варто зосередитися на випуску продукції із високою доданою вартістю, а не продавати просто збіжжя чи сировину.

Вдалим прикладом з виробництва екопродукції серед громад Дніпропетровщини є Магдалинівська ТГ та Любимівська ТГ, в яких підприємства спеціалізуються на вирощуванні екоовочів, ягід, зернових та їх подальшій переробці, а також на розведенні кіз та виробництві сирів за французькою технологією.