В Україні стартує проєкт із просування продуктів українських борошномелів на світові ринки

FAO та ЄБРР впроваджують спільний проєкт із просування експорту продуктів українських виробників борошномельної промисловості на світові ринки.

Про це повідомив експерт зовнішніх ринків, консультант проєктів розвитку FAO/ЄБРР Дмитро Романов під час бізнес-конференції «Український хліб, крупи, борошно та макарони на шляху до ЄС». 

«В ході проєкту разом із компаніями ми оцінимо їхні можливості. Більшість компаній вже мають досвід експорту та сформований бренд, і їхнє експортне постачання у загальному обсязі реалізації продукції складає від 10 до 50%. Проте деякі компанії в межах проєкту виходитимуть на цей ринок уперше», — зазначає Дмитро Романов. 

За його словами, сьогодні дуже багато роботи зроблено державою щодо обізнаності на світовому ринку про українську продукцію, для виробників розширені можливості для експорту, покращилася ситуація з логістикою.

«Нині немає великого значення, з якого сектору компанія, адже в Європі для покупців дуже важлива обізнаність про виробника і продукцію. Тож кожній компанії потрібно зробити домашню роботу: визначити, який продукт буде просуватися на міжнародний ринок, який продукт має найбільший потенціал. Після цього ми шукатимемо відповідний запит з боку потенційних покупців», — пояснює експерт.

Джерело: https://agroportal.ua/