Відбувся семінар щодо особливостей запровадження місцевих преференцій

Сьогодні з ініціативи Дніпропетровського інвестиційного агентства (DIA) було проведено семінар «Формування та запровадження місцевих преференцій з метою підвищення інвестиційної привабливості громад» для представників міських рад, ОТГ, інвестиційних установ та агенцій економічного розвитку регіону.

В якості спікерів до семінару долучились фахівці з питань податкового та антимонопольного законодавства з метою представлення особливостей впровадження  фінансових та податкових преференцій органами місцевого самоврядування.

Особливу зацікавленість та жваву дискусію серед присутніх викликали презентовані засади формування місцевих преференцій, через використання ресурсів та можливостей громади з метою поліпшення інвестиційної привабливості території.

Власним досвідом та результатами поділилися представники Павлоградської та Тернівської міських рад. Були представлені місцеві преференції, запровадження яких направлено на стимулювання розвитку МСБ шляхом часткової компенсації ставок за кредитами, проведення спеціалізованих навчальних семінарів, грантових програм та зниженням місцевих податків та зборів.