Публічна презентація проєкту «Єднання для громади»

27 лютого у Києві відбудеться презентація проєкту «Єднання для громади» / EU Unity4Community, який реалізує ІСАР Єднання за підтримки Європейського Союзу. Захід приурочено до Всесвітнього дня неурядових організацій та стане платформою для обговорення актуальних питань співпраці громадських організацій і місцевої влади.

Тема заходу: «Партнерство заради прогресу: від кризового реагування до стратегічного партнерства»

Дата та час: 27 лютого 2025 року 14:00 – 16:00

Основні питання для обговорення:

  • Виклики та перспективи сталого партнерства між громадськими організаціями та місцевою владою в умовах війни.
  • Можливості проєкту «Єднання для громади» та його роль у розвитку місцевих ініціатив.
  • Співпраця з представниками влади, міжнародних організацій та медіа.

Формат участі:
Захід відбуватиметься у Києві. Точну адресу буде повідомлено відібраним учасникам. Також відбуватиметься онлайн-трансляція заходу на платформі Zoom, де можна буде долучитися до дискусії, а ще на YouTube та Facebook сторінках ІСАР Єднання, де можна буде поставити свої запитання спікерам.

Умови участі:

  • Необхідна попередня реєстрація та відбір учасників.
  • Проїзд для учасників з інших регіонів не компенсується.

Реєстрація триває до 12:00, 25 лютого.

Про проєкт:

ІСАР Єднання запускає трирічний проєкт «Єднання для громади»/EU Unity4Community за підтримки Європейського Союзу.

Українське громадянське суспільство здатне попри війну та глобальну невизначеність змінюватися та змінювати, вчитись та навчати, і бути точкою єднання, аби досягти нашої амбітної мети, яку ми виборюємо з 2013 року на майданах та на фронті — стати рівноправним та впливовим партнером у сім’ї європейських держав. Цей проєкт — можливість для громадянського суспільства стати рушієм змін, які необхідні Україні сьогодні, аби бути членом ЄС.

Що це означає на практиці?

Проєкт допомагатиме громадам об’єднуватися для вирішення спільних викликів, будувати довіру між громадянським суспільством, владою та місцевими жителями. Адже справжні зміни починаються тоді, коли громада працює разом. Це про відкритий діалог і партнерство, які допоможуть будувати європейську Україну.

Можливості, які відкриває проєкт:

  • Навчання: участь у комплексній програмі «Офіцери з відновлення та розвитку» для 300 лідерів громадського сектору та місцевих органів влади, які отримають практичні знання для ефективного розвитку своїх громад.
  • Гранти: підтримка для досліджень, реформ, моніторингу, створення «точок Єднання» у громадах та проєктів, які формують європейські стандарти на місцевому рівні.
  • Аналітика: глибокі дослідження та стратегічні рішення, які допоможуть громадам діяти ефективно та результативно.