Відкриття «Центру соціально-побутових послуг» у Межівській селищній громаді

Межівська селищна ОТГ спільно з USAID «Агросільрозвиток»  реалізували проєкт зі створення «Центру соціально-побутових послуг» задля забезпечення доступу населення до комунальних послуг.

28 січня 2020 року у смт Межова, що на Дніпропетровщині, відбулося урочисте відкриття зазначеного проєкту.

До заходу долучились представники Дніпропетровського інвестиційного агентства (DIA), інвестиційної спільноти, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, бізнесу, громадськості, медіа та менеджери Проєкту USAID.

Бюджет проєкту склав близько 1 млн грн (70% – проєкт USAID «Агросільрозвиток»; 30% –  Межівська селищна ОТГ):

  • ремонт приміщення будівлі за адресою: смт Межова, просп. Незалежності, 5а, що на базі комунального закладу «Центр соціальних послуг» Межівської селищної ради»;
  • придбання спеціального обладнання для облаштування центру.

На базі даного Центру працює: майстерня з ремонту взуття, швейна майстерня, «Перукарня», а також організовано надання соціально-побутових послуг «Майстер на годину»Створено 7 робочих місць.

Довідково: За останні роки Межівську селищну ОТГ небезпідставно називають одним з лідерів децентралізаційних процесів не лише в області, а в окремих питаннях і в Україні. Так, за 2018-2019 роки Межівська селищна ОТГ стала переможцем в 5 проєктах, а саме:

  1. Енергоефективність в громадах ІІ.
  2. Інтегроване просторове планування для об’єднаних територіальних громад.
  3. Е-рішення для громад.
  4. Місцевий системний розвиток в рамках проєкту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку».
  5. Мобільний ЦНАП.