Виставка одягу та текстилю. Запрошуємо долучитися виробників

Apparel Textile Sourcing (ATS), одна з найбільших профільних виставок Північної Америки та Європи, проводить відразу дві віртуальні виставки одягу та текстилю.

Виставки відбуватимуться в режимі онлайн 27-30 жовтня і 16-20 листопада 2020 року та об’єднають більш як 300 виробників та постачальників одягу, текстилю та аксесуарів із провідних країн, в тому числі із Канади, США, Латинської Америки, Європи та Австралію.

Виставка 27-30 жовтня 2020 року для компаній, що планують виходити на канадський ринок. Під час панельних дискусій будуть розглядатися питання функціонування зон вільної торгівлі, в тому числі CUFTA (Зона вільної торгівлі між Канадою та Україною), подолання наслідків COVID-19 та впровадження стійкого економічного зростання.

На виставці 16-20 листопада 2020 року будуть представлені панелі та сесії, присвячені розвитку ринку США, американсько-китайським відносинам та впливу на галузь президентських виборів в Сполучених Штатах. Аналітики, економісти та експерти підсумують 2020 рік та зроблять прогнози щодо 2021 року.

Відвідувачі виставки матимуть можливість:

 • долучитися до інтерактивних семінарів з провідними експертами у сфері виробництва одягу та аутсорсингу;
 • познайомитися з компаніями із Північної та Латинської Америки, Європи, Азії та Близького Сходу;
 • поспілкуватися з «колегами» з інших ринків та континентів;
 • ознайомитися з останніми світовими трендами в галузі fashion індустрії.

Більше інформації та реєстрація за посиланням. Участь для українських компаній безкоштовна.

Отримати актуальну інформацію щодо зовнішньоекономічної діяльності Дніпропетровського регіону за напрямком «Текстильні матеріали й текстильні вироби», у зручному вигляді, максимально швидко та стисло допоможе модуль відкритих даних «DIAgram». Наприклад, переглянути зовнішню торгівлю регіону з країнами світу, відстежити динаміку, а також ознайомитись з підприємствами, що здійснювали експортно-імпортні операції за такими групами товарів, як:

 • одяг та додаткові речі до одягу, текстильні (готові вироби з будь-якого текстильного матеріалу, крім вати, за винятком трикотажних);
 • одяг та додаткові речі до одягу, трикотажні (готові трикотажні вироби машинного або ручного в’язання)
 • інші готові текстильні вироби (готові вироби з будь-якого текстильного матеріалу);
 • спеціальні тканини (тафтингові текстильні матеріали; мережива; гобелени; оздоблювальні матеріали; вишивка);
 • текстильні матеріали;
 • трикотажні полотна;
 • а також взуття, головні убори, інше.

Довідково: Apparel Textile Sourcing – це глобальна галузева мережа виставок, унікальний майданчик для виробників, дистриб’юторів, баєрів та рітейлерів для пошуку нових бізнес-контактів, обміну досвідом, навчання та створення можливостей для розвитку бізнесу.