ВСЕСВІТНІЙ ЕКОНОМІЧНИЙ ФОРУМ В ДАВОСІ У 2023 РОЦІ

Майбутній захід буде присвячено антикризовому управлінню.

Всесвітній економічний форум розкрив порядок денний на 2023 рік. Наступна зустріч у Давосі, у комуні Клостерс у Швейцарії пройде 16-20 січня 2023 року та буде присвячена темі «Співробітництва у роздробленому світі» (економічний хаос, борги, злидні та соціальна тиранія).

«Щорічна зустріч 2023 року, що проходить у переломний для світу момент, збере понад 2 500 лідерів з уряду, бізнесу та громадянського суспільства. Пандемія Covid-19 та війна в Україні викликали великі зміни. Обіцянка «десятиліття дій» може перетворитися на десятиліття невизначеності та крихкості, якщо не буде вирішено системні ризики», – йдеться на сайті ВЕФ.

Прийдешній захід буде присвячено антикризовому управлінню.

«Щоб впоратися з поточними каскадними кризами, але, що ще важливіше, щоб досягти відчутних, позитивних для системи змін у довгостроковій перспективі, Всесвітній економічний форум проводить у січні 53-ю щорічну зустріч, щоб підтвердити цінність та необхідність діалогу та співпраці між державним та приватним секторами», – йдеться у порядку денному форуму.

Основні теми порядку денного ВЕФ на 2023 рік:

  1. Енергетична та продовольча кризи в контексті нової системи енергетики, клімату та природи.
  2. Висока інфляція, низьке зростання, висока заборгованість економіки у контексті нової системи інвестицій, торгівлі та інфраструктури.
  3. Вітри в промисловості в контексті нової системи використання передових технологій для інновацій та стійкості приватного сектору.
  4. Соціальні вразливості в контексті нової системи для роботи, навичок та догляду.
  5. Геополітичні ризики в контексті нової системи діалогу та співробітництва у багатополярному світі.

Минулого року було проведено понад 400 засідань, усі вони були узгоджені з цілями сталого розвитку ООН та всі вони працюють над створенням глобального уряду та цифрового контролю через цілі сталого розвитку ООН.