Херсонщина та Мелітополь є та будуть Україною: місцеві ради ухвалили відповідні звернення

Депутати обласної ради Херсонщини та міської ради Мелітополя ухвалили не лише термінові звернення, де наголосили про те, що ці території є частиною суверенної та унітарної України й будь-які спроби провести псевдореферендуми для створення так званих “народних республік” або сформувати окупаційні адміністрації не підтримуються ні мешканцями, ні законно обраною місцевою владою.

Херсонська обласна рада VIII скликання також звернулася до Президента України та всього українського народу щодо бутафорського «референдуму» за створення в Херсонській області так званої «народної республіки».

Депутати наголосили: Херсонщина була, є та буде невід’ємною частиною єдиної держави – України. Жодні інші сценарії не підтримуються ані мешканцями області, ані представниками депутатського корпусу обласної ради, ані законно обраною народом місцевої влади.

«Депутати Херсонської обласної ради VIII скликання ніколи не визнають спроб створити на території Херсонщини «народну республіку» та заграбастати частину України. У нас єдина відповідь окупантам: «Руський воєнний корабль іди на …». Херсонщина не скорена та протистоїть загарбнику. Наші серця б’ються в такт зі всією Україною, яка боронить себе від окупантів. Херсон – це Україна! Ми – це Україна», – сказав перший заступник голови Херсонської облради, очільник Херсонської обласної організації партії «Слуга Народу» Юрій Соболевський.

 

 

 

 

Своєю чергою, депутати Мелітопольської міської ради на позачерговій сесії прийняли звернення до Президента, Генпрокурора України Ірини Венедиктової та країн – членів НАТО.

У зверненні вони закликали звільнити мера Івана Федорова; закрити небо над Мелітополем; почати розслідування у державній зраді за фактом намагань створити окупаційну адміністрацію Мелітополя представниками партії «Опозиційний блок».

 

 

 

Джерело: Верховна Рада України