Європейський банк реконструкції та розвитку планує в 2019 році реалізувати близько 160 проектів грантової підтримки для малого і середнього бізнесу на компенсацію частини вартості послуг міжнародних консалтингових компаній.

Підтримка передбачає часткову компенсацію фінансових витрат, у розмірі 50%, на послуги рекомендованого консультанта ЄБРР, що дозволяє бізнесу в середньому заощадити 6 -7 тис. євро.

Вимоги до бізнесу:

  • більше 2-х років на ринку;
  • більше 50% компанії належить громадянам України;
  • від 10 до 250 співробітників у штаті компанії;
  • потенціал для розвитку;
  • гарна ділова репутація власників;
  • потреба у залученні консультанта (у першу чергу розглядаються невивчені напрямки компанії).

Напрями проекту:

інформаційні технології, системи якості, стратегія, експортний консалтинг, маркетинг, організаційне консультування, операційна ефективність, інженерні рішення, енергоефективність, управління фінансами.

Кроки до старту консалтингового проекту:

1 крок. Заповнити анкету та направити на електронну адресу: denysovt@ebrd.com

2 крок. Перевірка наданих документів ЄБРР .

3 крок. Зустріч з представниками ЄБРР.

4 крок. Затвердження кандидатури підприємства на участь у програмі.

5 крок. Донесення рішення до компанії, що подала заявку.

За додатковою інформацію звертатись:

Тетяна Денисова, аналітик, координатор проектів – Консультації для малого бізнесу, Україна, група по фінансуванню і розвитку МСБ Європейського Банку Реконструкції та Розвитку, тел. 38 (057) 766 12 73; моб: +38 (050) 363 89 59; e-mail: denysovt@ebrd.com.

Довідково: ЄБРР є найбільшим міжнародним фінансовим інвестором в Україні. Відповідно до угоди ЄБРР з ЄС, підписаної у 2016 році, банк отримав 40 млн євро на фінансування інформаційно-консультаційної підтримки малого та середнього бізнесу в Україні. В рамках цього проекту ЄБРР відкрив 15 центрів підтримки бізнесу в Україні, один з яких знаходиться у Дніпропетровській торгово-промисловій палаті.