Zagoriy Foundation оголошує грантовий конкурс на підтримку неприбуткових організацій

Zagoriy Foundation оголошує грантовий конкурс, який направлений на підтримку місцевих українських організацій, які у зв’язку з бойовими діями на території України потребують підсилення ресурсів для надання кваліфікованої допомоги своїм підопічним.

В березні було проведено онлайн-опитування серед некомерційних організацій, в рамках якого дізналися, що більшість організацій продовжують працювати зі своїми підопічними, які у зв’язку з ситуацією в країні мають ще більшу кількість нагальних потреб: необхідність евакуації, потреби у лікуванні тощо. 

Більшість локальних українських організацій мають human capital та ресурси надавати зараз ефективну кваліфіковану допомогу, але потребують фінансової підтримки для продовження діяльності.

На міжнародному рівні активно адвокатується необхідність підтримувати українські некомерційні організації. Тож команда Zagoriy Foundation оголошує грантовий конкурс «Підтримка роботи неприбуткових організацій у часи війни», який має на меті допомогти українським організаціям надавати якісну безперебійну допомогу своїм підопічним, а також тим категоріям населення, які зараз найбільше цього потребують.

 Тематики грантового конкурсу:

  • Забезпечення допомоги бенефіціарам, які визначені статутом організації;
  • Підтримка переселенців та нових напрямків діяльності організації.

Розмір гранту — до 200 000 грн.

Прийом заявок: від 21 квітня до 5 травня 2022 року до 23:59 включно.

Подача заявки за посиланням.

Оголошення результатів: 12 травня 2022 року. 

Хто може подавати заявку?

Неприбуткові організації, зареєстровані на території України відповідно до чинного законодавства та внесені до реєстру неприбуткових установ та організацій. А саме: благодійні, громадські, релігійні організації, у тому числі спілки, союзи, асоціації, благодійні фонди та міжнародні благодійні фонди, що офіційно зареєстровані на території Україні.

Детальна інформація про грантовий конкурс за посиланням.

У разі виникнення питань — пишіть їх на en@zagoriy.foundation з темою листа “Підтримка бенефіціарів”.

Грант впроваджується за фінансової підтримки Fondation de France.

Джерело: www.prostir.ua