7 серпня 2018 року на запрошення Програми DOBRE (Decentralization Offering Better Results and Efficiency USAID funded) директорка Дніпропетровського інвестиційного агентства Валентина Затишняк виступила спікером дводенного тренінгу, який зібрав представників громад з Дніпропетровської, Харківської та Кіровоградської областей.
Тренінг мав на меті дати відповіді на такі питання: як обрати пріоритетні напрямки економічного розвитку, як презентувати свої конкурентні переваги, які мотиви у інвесторів, як відреагувати на їхні запити, чому не можна обійтися без стратегічного планування, чим саме інвестиції відрізняються від грантів чи позик та багато іншого.
Пані Валентина поділилася досвідом Агентства у роботі з інвестором, розповіла про оцінку ефективності інвестиційної комунікації та дала практичні поради. Крім того, було наголошено, що у «полюванні» за зовнішніми інвесторами, головне – не забувати підтримувати внутрішніх, а саме малий та середній бізнес, який вже активно працює у громадах.

«У значному потенціалі та зацікавленості саме внутрішніх інвесторів до розвитку свого бізнесу та власних територій громад, ми переконалися провівши серію виїзних семінарів у минулому році. Тоді фахівці Агентства відвідали 16 районів та ОТГ і охопили більше 500 осіб. Провівши такі заходи нам вдалося розкрити необхідність побудови ефективного діалогу влади, громади та бізнесу щодо забезпечення готовності ОТГ та територій до входження інвестора та привнесення ним певної культури у життя і ведення бізнесу», – підкреслила директорка DIA.
Ми запрошуємо представників громад долучитися до створення інвестиційних проектів та ідей задля сталого розвитку Дніпропетровського регіону.