Ведення бізнесу
Запускаємо комплексну акселераційну програму «Інноватори енергоефективності України», щоб підтримати українські компанії, які розробляють інноваційні рішення у сфері енергоефективності.
Мета програми — сформувати нове покоління лідерів, що мислять на перспективу, та створити інклюзивну екосистему, яка дасть змогу інноваторам у сфері енергетики рухати Україну до стійкого майбутнього.
Взяти участь можуть організації та компанії, які зареєстровані й працюють в Україні щонайменше рік, а також мають не менше трьох штатних працівників. Серед учасників буде відібрано 30 фіналістів, які матимуть можливість зустрітися з міжнародними експертами.
Подати заявку можна до 14 січня. Для цього заповніть форму
«За даними Світового банку, енергетичні збитки від російських атак у 2022 році становлять щонайменше $1,2 мільярда. Українським компаніям доводиться шукати енергоефективні рішення та інноваційні підходи, щоб зберегти конкурентоспроможність та виробничі потужності. Програма «Інноватори енергоефективності України» — важлива ініціатива, що спрямована на підтримку компаній у виконанні цих завдань. Переконана, що здобуті знання відіграють стратегічну роль у забезпеченні економічної стійкості та сприятимуть змінам в енергетичній сфері України», — зазначила заступник Міністра цифрової трансформації України з питань європейської інтеграції Валерія Іонан.
Програма «Інноватори енергоефективності України» допоможе компаніям удосконалити операційні процеси, масштабувати бізнес та знайти необхідні інвестиції для розвитку.
«До війни енергетичний сектор України відігравав ключову роль в економічному зростанні нашої країни. Проте з початком повномасштабної війни 41 з 94 важливих високовольтних трансформаторних підстанцій було пошкоджено або знищено, що суттєво вплинуло на роботу українського підприємництва. Тому спільно з партнерами запускаємо програму «Інноватори енергоефективності України», щоб підтримати проєкти та ідеї, які допоможуть відновити цей сектор і віднайти нові шляхи розвитку», — підкреслив директор Офісу з розвитку підприємництва та експорту Андрій Ремізов.
Програма передбачає:
«Ми маємо на меті визначити інноваційних гравців ринку енергоефективності та надати їм навички та знання, необхідні для здійснення суттєвих змін в енергетичному секторі та економіці України загалом. Програма не обмежується традиційною бізнес-освітою, оскільки вона не лише задовольняє безпосередні бізнес-потреби учасників, а й розвиває культуру стійких та інноваційних енергетичних рішень», — стверджує співзасновниця Impact Force Ніна Левчук.
Учасники Програми здобудуть знання, які допоможуть компаніям суттєво знизити витрати в короткостроковій перспективі, а також сприятимуть системному впровадженню новітніх технологій під час відновлення країни. Крім того, п’ять компаній будуть відібрані для участі в акселераційній програмі Impact Business.
Програму «Інноватори енергоефективності України» ініціювала Impact Force за підтримки проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», що виконується GIZ за дорученням Уряду Німеччини та співфінансування Уряду Швейцарії, у співпраці з Міністерством цифрової трансформації України, Офісом з розвитку підприємництва та експорту, національним проєктом Дія.Бізнес, а також Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України (Держенергоефективності).
Джерело: https://thedigital.gov.ua