Запрошуються засновники технологічних стартапів взяти участь в акселераційній програмі від Dreamblocks та PaySpace Magazine Global

Технологічне підприємництво сьогодні являє собою одну з основу для виходу з економічних проблем, які стоять перед країною. Засновникам стартапів потрібна міцна екосистема для розвитку, саме тому команда Dreamblocks разом з PaySpace Magazine Global запустили акселераційну програму для українських стартапів, які використовують технології для вирішення проблем і мають великі ринкові можливості. 

Головний критерій для подачі заявки — унікальність проєкту та його користь для суспільства. Розмір команди та термін оперування на ринку — неважливий.

Про організаторів Програми: 

  • Dreamblocks — це допоміжна екосистема для засновників, які вирішують екзистенційні проблеми. Організація має неперевершений досвід прискорення технологічних стартапів у таких областях, як здоров’я, AI, квантові обчислення та блокчейн.
  • PaySpace Magazine Global — експертне онлайн медіа про інноваційні фінансові технології, що охоплює фінтех, роздрібну торгівлю, електронну комерцію, блокчейн, криптовалюту, банки та стартапи.

Контактна інформація:

  • Спонсори та інвестори можуть отримати додаткову інформацію за електронною поштою diana.velychko@payspacemagazine.com
  • Стартапи можуть подати свою заявку з презентацією за електронною поштою paul.dowling@dreamstake.net

Детальніше про програму — за посиланням. 

Джерело: https://business.diia.gov.ua/