«Біосфера» першою випустила біорозкладні вологі серветки зі 100% бавовни

Корпорація «Біосфера» запустила виробництво ще одного продукту в категорії Go Green біорозкладні вологі серветки зі 100% бавовни. За своїми споживчими властивостями нові бавовняні серветки міцні та м’які, склад гіпоалергенного просочуваного лосьйону містить до 99% води. Складові лосьйону безпечні для обробки дитячої шкіри.

“Відмова від продуктів нафтопереробки, мінімізація їх використання при виробництві одноразової продукції – загальносвітовий тренд, який буде тільки зміцнюватися. «Біосфера» бачить свою роль в тому, щоб формувати цей тренд в Україні і прищеплювати культуру усвідомленого споживання. Наша програма Go Green буде виконувати ще і освітню функцію. Ми плануємо проводити інформаційні кампанії і розповідати про властивості і переваги натуральних і екологічних продуктів. Програма включатиме маркування продукції знаком Go Green, щоб її можна було легко ідентифікувати”, – прокоментував Олександр Лавров директор бізнес-напрямку Hygiene корпорації “Біосфера”

Серветки вже можна придбати в роздрібних мережах і онлайн-магазинах.

Раніше були представлені перші в Україні біорозкладні пакети для сміття, при виробництві яких не використовується поліетилен. У плани корпорації входить розширення серії продуктів Go Green з матеріалів, які не завдаватимуть шкоди навколишньому середовищу.

Асортимент натуральних товарів для особистої гігієни також включає вологий туалетний папір Smile, органічну серію ватних дисків і ватних паличок бренду Novita. «Біосфера» – єдина в Україні компанія, яка володіє повним циклом виробництва пакетів для сміття з переробленої гранули поліетилену. Рециклінговий завод корпорації – найбільший і найсучасніший в Україні та переробляє до 800 тонн поліетилену щомісяця. Велика частина переробленої гранули використовується у виробництві пакетів для сміття “Фрекен БОК”.