Dnipropetrovsk region Investment Guide – що нового пропонує регіон?

Інвестиційний Гайд від DIA вже давно став традиційним інструментом як для тих, хто воліє дізнатись про Дніпропетровщину, так і для тих, хто бажає ефективно інвестувати в цей регіон.

Абсолютно новий підхід до відображення інвестиційних можливостей – відтепер 15 проєктів та 15 об’єктів нерухомості представлені у зручному та інтерактивному форматі.

Проєкти на загальну суму необхідних інвестицій у понад 150 млн доларів США представлені у 5 найбільш трендових для регіону галузях переробної та видобувної промисловості, АПК, житлового будівництва й рекреації.

Реконструкція молокопереробного заводу у Межівський ТГ, що дозволить переробляти до 10 тонн молока на добу та створювати кінцевий продукт з високою доданою вартістю. Будівництво холодильного комплексу потужністю одночасного зберігання 5000 тонн овочів та фруктів фермерів Петриківської громади. Два інноваційних проєкта у сфері альтернативної енергетики, що зорієнтовані на виробництво більше ніж 200 тисяч тонн зеленого водню на рік з використанням відновлюваної енергії. І це лише декілька прикладів інвестиційних проєктів, що запропоновані у Гайді.  

Дніпропетровський регіон активно сприяє реалізації проєктів у зазначених вище галузях та надає всі необхідні умови та підтримку інвесторам, що вирішили працювати саме тут.

Значний кадровий потенціал забезпечують заклади вищої освіти й професійні школи області, які щороку готують понад 42 000 кваліфікованих фахівців, в тому числі за дуальною формою навчання.

Від ввізного мита звільняються проєкти зі значними інвестиціями (понад 30 млн Євро), матеріали, вузли та агрегати для підприємств агропромислового комплексу, а також обладнання, що працює на відновлюваних джерелах енергії разом з енергоощадним обладнанням. Додатково, за рішенням місцевої влади може бути знижений податок на землю (складає від 1 до 12%), податок на нерухомість, а також орендна плата за землю.   

Території індустріального розвитку – це нова пропозиція від громад регіону представлена у Гайді. Три актуальні території промислового призначення загальною площею 478 га з необхідною інженерною інфраструктурою зосереджені у великих промислових зонах міст Нікополь, Жовті Води та Новомосковськ. Індустріальна локація якнайкраще сприяє впровадженню масштабних проєктів, а вигідне сусідство з найбільшими підприємствами регіону та країни, серед яких: «INTERPIPE», «United Tobacco», «СхідГЗК» та інші – укладанню стратегічних партнерств.

Весь спектр наявної на території Дніпропетровського регіону землі доступний на DIAMAP. Тут зосереджено 458 вільних земельних ділянок загальною площею близько 5000 га.       

Відкриті дані регіону з детальними результатами зовнішньоекономічних відносин представлені у модулі DIAGRAM, а у базі компетенцій DIABASE доступні профілі понад 12 000 виробників області.

Вже шостий рік поспіль 69 іноземних дипломатичних установ в Україні, 16 міжнародних торгово-промислових палат, 70 диппредставництв України за кордоном, а також бізнес кола, наукова еліта, представники влади та студентство отримують актуальну інформацію про Дніпропетровщину завдяки Інвестиційному Гайду від DIA.

Більше новин та корисного контенту можна знайти на сайті на сторінці у Facebook та у Telegram каналі.