Грантова програма для участі українського бізнесу в міжнародних торговельних заходах. Підходить для тих хто планує поїхати в закордонну торговельну місію, на міжнародні виставки, торговельні події, конференції, B2B-зустрічі та інші бізнес-івенти в Україні та за кордоном.  Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» виділить $1 млн на 20 грантів для українських МСП.

Через повномасштабну агресію Росії експорт з України значно зменшився з різних причин: порушення ланцюгів поставок, знищення виробничих потужностей низки підприємств, зменшення зацікавленості у співпраці з українським бізнесом через нестабільну ситуацію в країні. Водночас ринки збуту в середині країни скоротилися. Тому Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» підтримує зусилля українських експортерів у розвитку збуту на закордонних ринках.

Заповнюйте грантову заявку за посиланням.

Подавайте заявку у три дедлайни:

  • до 19 серпня 2022 року
  • до 30 вересня 2022 року
  • до 25 листопада 2022 року

Будь ласка, надсилайте свої запитання щодо процесу подання заявок на Grants@cepukraine.org із зазначенням «RFA-2022-031» у темі електронного листа.

Міжнародна торгівля була і залишається одним із ключових фокусів Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України». Програма системно підтримує бізнес у розширенні їхньої торговельної присутності на іноземних ринках.

Джерело: www.facebook.com/usaidcep.ua