Інвестиційний проєкт зі створення ілюзійного «Театру магії»

Функціонувати в умовах війни не легко, але український театр продовжує працювати і навіть розвиватися, незважаючи на труднощі. На Дніпропетровщині театри адаптувалися та активно пропонують свої вистави глядачам. Також створюються нові проєкти, які дозволяють залучити глядачів з різних міст України та світу.

Інвестиційний проєкт «Театр магії» – єдиний в Україні ілюзійний театр, який ставить на сцені самостійні шоу і постановки. Він є новим інтерактивним форматом театрального мистецтва, який активно розвивається та використовується для створення незабутнього враження від театральної вистави, що включає в себе ілюзії, магічні та віртуальні ефекти. Такий театр може бути як стаціонарним, так і мобільним, де сцена може переміщуватися в різні місця, що дозволяє залучити більшу кількість глядачів.

Театр магії продовжує залучати талановитих режисерів, акторів та художників, які роблять свій внесок у розвиток театрального мистецтва. Наприклад у складі Театру працює відомий фокусник-ілюзіоніст, володар вищої нагороди в ілюзійному мистецтві – статуетки Мерліна, за внесок у театральне ілюзійне мистецтво, член Міжнародної асоціації ілюзіоністів, 20 років ілюзіонного стажу – Дмитро Мосін.

У своєму репертуарі театр вже має кілька вистав: «Доторкнись до магії», «Різдвяна магія», «World of magic» та інші. Напрацьований великий репертуар ілюзійних шоу-номерів та програм.

Засновником театру магії є ФОП (Горбонос А.М), який прагне до розвитку театру та лідерству у сфері сценічного ілюзіону в Україні, шляхом придбання необхідного обладнання для демонстрацій, технічного та офісного забезпечення вистав. Також передбачається оренда виробничого приміщення та залучення 10 співробітників на старті роботи підприємства.

Крім того проєкт передбачає підтримку соціально-вразливі верстви населення, тому є постійним учасником благодійних концертів. У якості волонтерської діяльності, неодноразово демонстрував вистави у таких важливих соціальних закладах, як:

  • військові шпиталі;
  • центр тимчасового розміщення маломобільних людей похилого віку та людей з інвалідністю, евакуйованих з гарячих точок «Океан добра»;
  • центр соціальної підтримки дітей «Довіра»;
  • КЗ «Поливанівський дитячий будинок-інтернат» ДОР, тощо.

Інвестиційні потреби проєкту оцінюються у 16 тис. доларів. Основними механізмами співробітництва з інвестором є створення спільного підприємства, залучення прямих інвестицій або кредитне фінансуванні.

Важливо зазначити, що театр не лише розважає глядачів, але й допомагає переключати свідомість, відволікає симптоми тривоги і депресії, формує світогляд, сприяє розвитку культури та мистецтва в цілому.

Таким чином, Театр магії продовжує функціонувати навіть у важкі часи, він є важливим елементом культурного життя Дніпропетровщини та має вагому роль у формуванні суспільства у воєнний та післявоєнні часи.

Більше інвестиційних проєктів на супроводі DIA знаходяться у «Каталозі інвестиційних проєктів»