Інвестиція в землю має річну дохідність до 25%

Попри війну інвестиції в землю продовжуються. З початку відкриття реєстрів та доступу до здійснення операцій інвестори, які бачать доцільність інвестування в землю, продовжують це робити.

«Всі розуміють, що в умовах війни рейтинги країни знижуються, тому  інвестори орієнтуються на дані від рейтингових агентств. Тож є певні коригування по землі як дуже привабливому активу у вигляді ризиків, пов’язаних із воєнними діями. Але будь-яка криза — це не лише втрати, але й пошук можливостей. Зараз важливо, в якому регіоні знаходиться земля, наскільки вона юридично правильно оформлена, і зважаючи на ці фактори, можна дивитися на її вартість. Особисто я не вилучав землю зі свого інвестиційного портфелю», — вважає фінансовий експерт Minfin.com.ua Олексій Козирєв.

За словами комерційного директора «Твоє коло» Єгора Лісничого, бойові дії показали, що земля — надстабільний актив з погляду збереження. Навіть якщо були якісь удари, то їх наслідки швидко усуваються, і земельна ділянка знову стає придатною для обробітку. І саме в цьому є велика перевага землі як інвестиційного активу у порівнянні з класичною нерухомістю. Також, якщо оцінювати отримані відсотки від інвестицій в землю, то зараз вони вдвічі вищі, ніж у класичній нерухомості. Прогнозована річна дохідність — до 25%.

Джерело: https://agroportal.ua/