Агрохолдинг KSG Agro цього року планує збудувати та ввести в експлуатацію новий корпус-маточник на 714 голів у с. Нива Трудова (Апостолівський район). Прогнозний обсяг інвестицій в об’єкт складе $ 407 тис.

Новий репродуктор обладнають устаткуванням від німецької компанії Big Dutchman.

Очікується, що введення в експлуатацію нового корпусу-маточника, яке заплановане на вересень-жовтень 2019 року, дозволить збільшити кількість вирощених поросят на 20%, тобто на 1,5-2 тис. щомісяця.

Зараз на свинокомплексі щомісяця вирощують від 9 до 10 тис. поросят. Середньорічне поголів’я свиней у 2018 році склало близько 55 тис. голів.

Довідково:

KSG Agro — один з провідних агрохолдингів України, європейська інноваційна група компаній, яка працює за принципом вертикальної інтеграції. Акції холдингу внесені до лістингу Варшавської фондової біржі. KSG Agro входить до складу Європейської бізнес-асоціації (EBA).

Основною діяльністю компанії є обробка землі та виробництво сільськогосподарських культур, а також виробництво свинини. Починаючи з вересня 2014 року, KSG Аgro реалізує нову стратегію розвитку, згідно з якою компанія розвиває найбільш перспективні проекти, в першу чергу свинарство, а також рослинництво та виробництво відновлюваного біопалива (паливні пелети).

За даними прес-служби компанії KSG Agro.