KSG Agro орендував олійноекстракційний завод у Дніпропетровській області

Агрохолдинг KSG Agro орендував олійноекстракційний завод у Дніпровському районі Дніпропетровської області. Про це повідомила пресслужба компанії.

Як зазначається, на орендованому підприємстві KSG Agro планує переробляти насіння соняшнику, вирощеного рослинницькими господарствами холдингу, на сиру олію першого віджиму.

Потужність заводу дає можливість переробляти 2,5 тонни насіння соняшнику на місяць та виробляти 1 тис. тонн олії. Виробництво оснащене сучасним обладнанням українського виробництва 2008 року випуску.

«Оренда олійноекстракційного заводу дозволить нам отримувати готову продукцію з високою доданою вартістю – олію з метою подальшого експорту в країни Євросоюзу», – зазначив голова Ради директорів KSG Agro Сергій Касьянов.

У пресслужбі також нагадали, що KSG Agro почав експортні поставки ріпаку та соняшникової олії в три країни ЄС – Польщу, Словаччину та Італію. Так, у межах укладеного контракту KSG Agro на поставки ріпаку в Словаччину буде експортовано 2 тис. тонн цієї олійної. Крім того, розпочаті пілотні поставки соняшникової олії в Польщу та Італію за допомогою флексітанків.

Джерело: https://www.apk-inform.com/uk