Міжнародний В2В онлайн захід – Sustainable packiging – European food packing talk

3 22 по 26 березня 2021 року Enterprise Europe Network Ukraine запрошує взяти участь в заході, під час якого буде розглянуто способи зменшення відходів та збереження безпечного пакування товарів. Можливі ризики для здоров’я від матеріалів та хімічних речовин, що використовуються в пакуванні. Зменшення матеріалів та використання стійкого пакування стало головним питанням.

Мета – об’єднати інноваційні розуми з усієї Європи та ініціювати можливу співпрацю. Обговорити нові технології та новітні рішення, знайти партнерів і клієнтів на зустрічах.

Захід буде присвячений таким темам:

  • Рітейлер: пакування для майбутнього
  • Нові матеріали для пакування
  • Пакування на пластиковій основі
  • Пакування на паперовій основі

Основна увага буде приділена:

  • Харчовій упаковці
  • Здоровому довкіллю

Детальна інформація стосовно віртуального заходу Sustainable Packaging – European food packaging talk  та профілі учасників за посиланням.

Реєстрація за посиланням.

Кінцевий термін реєстрації: 22 березня 2021 року

У разі виникнення додаткових питань дзвоніть за тел. (044) 525 98 41 або пишіть на  e-mail: een.network.ukraine@gmail.com  

Нагадаємо, що промисловість Томаківської громади представляє ТОВ «Томаківський завод литої тари», що спеціалізується на виробництві паперової литої тари, фруктових підкладках різних видів, контейнерів для пакування яєць, підсклянників та інших видах пакувальної тари. Детальна інформація про громаду в Інвестиційному профілі ТГ за посиланням.

Джерело: www.facebook.com/EEN.Ukraine