Сучасний світ диджиталізації вимагає якісної інформаційної присутності, а у 2020 році особливо важливим стало отримувати актуальну інформацію у зручному вигляді, максимально швидко та стисло.

Відкриті дані є основою для аналізу тенденцій, формування ефективних економічних моделей та визначення сфер для започаткування підприємств та реалізації бізнес проєктів. Саме з цією метою, експертами DIA було змінено концептуальний підхід до відображення інформації про регіон у новоствореному Модулі відкритих даних «DIAgram».

Трансформуючи великий обсяг первинних даних у доступний та зручний формат, Модуль демонструє показники за країною, товаром та динамікою зовнішньої торгівлі, а також залучені інвестиції в регіон. Крім цього, «DIAgram» консолідує інформацію про підприємства регіону, що здійснювали активну зовнішньоекономічну діяльність та інвестували у власне виробництво.

Модуль складається з трьох основних блоків, представлених нижче.

Наша мета бути зрозумілими іноземним партнерам, тому «DIAgram» доступний трьома мовами на вибір користувача – українською, російською або англійською.

Варто зазначити, що саме формат, у якому надаються необхідні дані, їх об’єм та актуальність, відображає тенденції інвестиційного і зовнішньоекономічного розвитку регіону. Крім цього, інформація, представлена максимально доступно, значно полегшує процес розробки стратегічних документів та визначення пріоритетів для інвестування.

Модуль відкритих даних DIAGRAM доступний за посиланням: diagram.dia.dp.gov.ua

На сайті Дніпропетровського інвестиційного агентства ви також можете ознайомитись з детальною відеоінструкцією, щоб ефективно користуватись функціоналом Модулю.