MSV 2019 – 61- ша Міжнародна машинобудівна виставка

У період 7-11 жовтня 2019 року в м. Брно (Чехія), проходитиме щорічна Міжнародна виставка машинобудування MSV. Дана виставка веде свою історію з 1958 року і визнана однією з провідних європейських машинобудівних виставок і найважливішою подією для всього промислового комплексу країн Східної і Центральної Європи.

Значущим показником є ​​склад відвідувачів виставки. Щорічно в MSV бере участь понад 1600 експонентів і понад 80000 відвідувачів, з яких 47% зарубіжних. Серед відвідувачів виставки високий відсоток фахівців галузі, 70% з яких приймають рішення про інвестиції.

MSV представить всі ключові напрямки машинобудівної та електротехнічної галузей. Головною темою цього року є четверта промислова революція «Індустрія 4.0» і проект «розумна фабрика», що має на увазі – оцифровку підприємства, автоматизацію та інтеграцію в промислові сектори, як новий етап розвитку промислового виробництва. В черговий раз буде зроблений акцент на темі: «Трансфер технологій та інновацій», що дозволить широко презентувати науково-дослідні розробки для промислового використання, тісний зв’язок вищих навчальних закладів з виробництвом.

Програма заходів включає в себе цілеспрямовані конференції, семінари та практикуми з актуальних технічних, а також торгово-економічних тем. В рамках MSV традиційно пройде Салон ділових можливостей «Контакт-Контакт» B2B Fair, Бізнес-дні країн СНД.

Дніпропетровське інвестиційне агентство (DIA), в складі делегації Дніпропетровської області, візьме участь в окремих секціях роботи виставки, які відповідають пріоритетам розвитку регіону. Відповідна домовленість була досягнута на DEF 2018 у ході робочих зустрічей з учасниками чеської делегації, яку очолив заступник міністра промисловості і торгівлі Чеської Республіки Їржі Гавлічек.

З метою формування порядку участі DIA у виставці, Агентство приймає пропозиції від машинобудівних підприємств області.