На Дніпропетровщині триває масштабне будівництво річкового перевантажувального термінала

У селі Мар’янське Дніпропетровської області триває масштабне будівництво вже вісімнадцятого річкового перевантажувального термінала компанії «НІБУЛОН». Передає Україна Сьогодні з посиланням на прес-службу компанії.

Одна з найбільших аграрних компаній України «НІБУЛОН» будує вже 18-й річковий перевантажувальний термінал. Новий термінал філія «Зеленодольська» буде перевантажувати агропродукцію з зерновозів на несамохідні судна річкового флоту компанії.

Сьогодні на території майбутнього терміналу тривають земляні та загальнобудівельні роботи. На об’єкті працює понад 40 одиниць будівельної техніки.

Будівництво автомобілерозвантажувача.

На будівельному майданчику триває будівництво майбутнього адміністративно-лабораторного корпусу.

Тривають роботи по розбудові майбутнього причалу терміналу.

Так термінал виглядатиме, коли будівництво завершать.

Що дають річкові перевантажувальні термінали Україні?

Генеральний директор компанії Олексій Вадатурський зазначив, що із запуском нового перевантажувального термінала, навантаження на автотранспортні шляхи сусідніх областей зменшиться.

«Ми раді повідомити, що мешканці Херсонщини та Запоріжжя можуть зітхнути з полегшенням, адже з початком роботи філії «Зеленодольська» аграріям не доведеться транспортувати свою сільськогосподарську продукцію за сотні кілометрів й проїжджати автошляхами Херсонщини та Запоріжжя. Працівники дорожнього господарства Херсонської області теж можуть ремонтувати автошляхи, якими більше не буде рухатися завантажений збіжжям транспорт. Тепер він буде зупинятися у с. Мар’янське», – розповів Олексій Вадатурський.

Олексій Вадатурський підкреслив, що таким чином компанія змінює логістику вантажоперевезень агропродукції в Україні.

«Таким чином ми змінюємо логістику в Україні завдяки власній принциповій позиції, чіткій стратегії, реалізовуючи масштабний інвестиційний проєкт. Ми зводимо річкові перевантажувальні термінали, розбудовуємо флот, переорієнтовуємо все більше вантажів на водний транспорт», – сказав він.

Компанія «НІБУЛОН» за час реалізації інвестиційної програми збудувала вже 17 сучасних річкових перевантажувальних терміналів. Філія «Зеленодольська» – стане 18-м терміналом компанії.

Річкові термінали значно зменшують навантаження на автошляхи, адже значна частина агропродукції перевозиться водним шляхом.

Джерело: www.uasogodni.online