На Дніпропетровщині заплановано введення в експлуатацію річкового перевантажувального термінала на середину червня.

Цього тижня усі загальнобудівельні роботи на філії «Зеленодольська» переходять у завершальну фазу. З початком літа на перевантажувальному терміналі стартує випробування усього основного обладнання.

Завдяки вчасно прийнятим ефективним рішенням щодо впровадження заходів в карантинних умовах було продовжено будівництво важливого для української економіки підприємства, а також забезпечено виконання усіх робіт у заплановані терміни. Збудовано автомобілерозвантажувач, зведено операторську вагового комплексу, трансформаторну підстанцію, механічну майстерню, адміністративно-лабораторний корпус та їдальню. У приміщеннях закінчуються роботи зі встановлення необхідного обладнання, а також на фініші внутрішнє оздоблення та облаштування робочих місць.

Добігають кінця роботи й на основних об’єктах елеваторного підприємства. Спеціалісти найближчими днями мають повідомити про готовність корпусу сучасної робочої вежі. А також до кінця тижня має бути зведено останній шістнадцятий силосний корпус.

Щодо оснащення технічним обладнанням перевантажувального термінала, то сьогодні впевнено можна говорити про те, що роботи виконано на 80 %. На черзі монтаж аспіраційного обладнання в робочій вежі, автомобілерозвантажувачі та зерносховищах.

Завершується прокладання електричних мереж  для забезпечення подачі живлення до усіх об’єктів підприємства.

На вантажному причалі завершилось формування причальної стінки й наразі займається заливкою причальної плити. Розпочалися роботи й з прокладання рейко-шпальної решітки під суднонавантажувальну машину.

Також зазначимо, що після нересту компанією «НІБУЛОН» планується завершить днопоглиблення акваторії причалу площею понад 8 га та частини водного підходу до акваторії довжиною близько 1 км. Також буде облаштовано новий додатковий судновий хід на р. Дніпро (водний підхід до акваторії причалу від суднового ходу р. Дніпро) довжиною більш як 5 км, на якому задля безпеки судноплавства будуть встановлені засоби навігаційної обстановки.

Річковий перевантажувальний термінал на Дніпропетровщині – ще один крок в реалізації масштабної інвестиційної програми компанії «НІБУЛОН» з відродження українських річок як транспортних артерій, адже прийнята у місцевих сільгосптоваровиробників продукція доставлятиметься до місця призначення саме водним шляхом, завдяки чому автошляхи України будуть додатково розвантажені на понад 12,5 тис. вантажівок щорічно.

Джерело: www.nibulon.com