Онлайн-діалог «Відновлення та відбудова через проєкти муніципального партнерства» від Програми «U-LEAD з Європою»

Російське вторгнення в Україну є руйнівним для економічного, соціального та фізичного капіталу, але, що найважливіше, для життя людей, їхніх свобод і мрій. Міжнародна спільнота сьогодні проявляє надзвичайну солідарність з українським народом – світові лідери закликають до необхідності реалізації нового «плану Маршалла» для України щоб допомогти відновити країну.

Успішне впровадження децентралізації наділило місцеві та регіональні органи влади значно ширшими повноваженнями, що відгравало важливу роль у соціально-економічному розвитку, і цей здобуток є міцним фундаментом для процесу відновлення та відбудови в Україні.

Одним із викликів процесу відбудови України є необхідність розробки чутливих до місцевих потреб, інклюзивних і комплексних стратегій для досягнення стійких результатів.

28 липня о 10:00 «U-LEAD з Європою» розпочне онлайн-діалог «Відновлення та відбудова через проєкти муніципального партнерства».

Головна мета діалогу – представити та обговорити стратегії відновлення та реконструкції громад, які базуються на проєктному підході та забезпечують ключову роль муніципалітетів у зусиллях з відновлення територій в Україні – як тих, які безпосередньо постраждали від війни, так і тих, які забезпечують прийом переміщених громадян і підприємств.

Зокрема, під час заходу буде представлено важливість муніципальних інвестиційних проєктів та їх реалізації у відновленні та відбудові України, а також буде обговорено:

  • Оцінку завданих збитків як основу для відбудови та розробки стратегії відновлення;
  • Визначення потреб у послугах у зв’язку з переміщенням населення;
  • Перенесення підприємств у безпечніші райони та покращення можливостей працевлаштування;
  • Спроможність місцевих громад керувати інклюзивними процесами відновлення та відбудови через готові до реалізації муніципальні інвестиційні проєкти з відновлення.

РЕЄСТРАЦІЯ на захід та детальна програма онлайн-діалогу – за посиланням.

Будь ласка, зареєструйтеся не пізніше 16:00 27 липня 2022 року на сайті або надіславши ПІБ, посаду, назву громади, контактний телефон, e-mail та питання, яке б Ви хотіли поставити спікерам, на projects.u-lead@gopa.de

Джерело: www.decentralization.gov.ua