Онлайн-дискусія з міжнародного транспорту від CSCMP Ukraine

27 жовтня о 17:00 відбудеться онлайн-дискусія «Структурні зміни та тенденції міжнародних перевезень в Європі та Україні у 2022 році». Організатор – CSCMP Ukraine.

Мета цього заходу – дати повний огляд існуючих проблем і можливостей для міжнародних імпортних та експортних перевезень з та до України. Дослідити нові структурні зміни в європейських транспортних потоках (залізничний транспорт, річковий, повітряний, морський, автомобільний). Обговорити перспективи та тенденції основних моментів міжнародних перевезень: тарифи, митні процедури, можливості, гнучкість та швидкість реакції.

CSCMP Ukraine запросили до дискусії експертів з різних видів транспорту, щоб глибоко зануритися в ситуацію, обговорити існуючі тенденції та динаміку кожного напрямку, а також знайти можливості для його максимально ефективного використання та розширення.

Експерти не тільки обговорять ситуацію на ринку, а й намагатимуться знайти потенціальні (існуючі та нові) можливості для компаній, щоб вести та збільшувати свій бізнес.

Спікери топ-рівня:

  1. Pablo Guido, Global Product Strategy Manage, Rhenus Air & Ocean виступить з темою «Огляд викликів та трендів європейської транспортної інфраструктури та зміни транспортних потоків».
  2. Сергій Вовк, генеральний директор Центру транспортних стратегій, виступить з темою «Загальний огляд українського ринку міжнародних перевезень».
  3. Володимир Деменко, генеральний директор Levada Cargo, виступить з темою «Як краще організувати доставку вантажів залізницею».
  4. Оксана Яковлєва, генеральний директор GEFCO Baltic, виступить з темою «Практичні особливості логістики країн Балтії та транзитні можливості для України».
  5. Юлія Аглічанова, директор DB Schenker в Україні, виступить з темою «Як організувати збірні вантажі в сучасних умовах. Особливості роботи з морськими та авіаційними перевезеннями в ЄС».
  6. Олександр Краснов, Директор департаменту морських та авіаційних перевезень DSV, виступить з темою «Практичний гайд в роботі з портами Європи».
  7. Діана Пілоян, директор транспортної компанії ForLogist, виступить з темою «Актуальні проблеми і рівень тарифів на міжнародні перевезення Україна-Європа».

Мова заходу – англійська. Тривалість – 2 години.

Зареєструватися на подію можна за посиланням.

Джерело: www.gmk.center