Після закінчення війни зросте попит на альтернативні способи зберігання зерна

Одразу після закінчення війни елеваторні компанії не будуть інвестувати в будівництво і реконструкцію елеваторів. Натомість зерновики активно використовуватимуть альтернативні способи зберігання продукції.

Про це повідомила керівниця центрального офісу департаменту з аграрних питань «Епіцентр Агро» Світлана Нікітюк під час конференції «Стратегії розвитку галузі зберігання зерна у воєнний та післявоєнний період», пише «Украгроконсалт».

«Всі розуміють, що після закінчення війни порти відразу не відновлять роботу. Період економічної реабілітації триватиме якийсь проміжок часу, тому в перший рік компанії будуть знаходити і дотримуватись альтернативних варіантів зберігання зерна — силобеги, мобільні склади. Тож спочатку матимемо спад будівництва елеваторів та їх реконструкції», — зазначила Світлана Нікітюк.

Керівниця додала, що після того, як адаптуються ціни на метал та інші складові, наступить стрімке відновлення ринку. Керівниця припускає, що ці інвестиції повертатимуться довше, проте будуть стабільними та надійними.

Джерело: https://latifundist.com/