Потенціал розвитку Дніпропетровщини було презентовано в Мінську

В період 2-6 липня 2019 року в столиці Білорусі м. Мінську перебуває делегація Дніпропетровської області у складі голови Петриківської районної ради Наталії Коваленко, керівника відділу з питань соціально-культурної сфери та спорту Дніпропетровської обласної ради Вікторії Климович, керівника відділу розвитку освітньої галузі Дніпропетровської обласної ради Наталії Охоти.

З метою промоції Дніпропетровської області в інвестиційній, економічній та культурній сферах, історичних традицій та збереження та розвитку нематеріальної спадщини ЮНЕСКО нашого регіону, Дніпропетровська делегація взяла участь в урочистих заходах присвячених Дню Незалежності Республіки Білорусь, виставках народної майстерності та декоративного мистецтва, зустрічах з керівництвом Мінської обласної ради та Мінського міського виконавчого комітету.

Зокрема, під час зустрічі із заступницею голови Мінської обласної ради Людмилою Лукшою, керівницею головного управління ідеологічної роботи, культури у справах молоді Мінського міського виконавчого комітету Тетяною Хміль та заступницею керівника відділу з роботи із засобами масової інформації Мінського міського виконавчого комітету Світланою Кисіль було презентовано інвестиційний клімат та економічний потенціал Дніпропетровської області, заходи, що реалізуються регіоном для збереження та розвитку об’єктів нематеріальної спадщини ЮНЕСКО.

В контексті обміну досвідом та налагодженні партнерських відносин Дніпропетровська делегація передала білоруській стороні розроблені та видані Дніпропетровським Інвестиційним Агентством (DIA): Інвестиційний паспорт, Туристичний путівник Дніпропетровською областю «Відпочинок», Сувенірний альбом «Нематеріальна культурна спадщина Дніпропетровщини». Також білоруським колегам були вручені сувеніри, вироблені майстрами Петриківського розпису.