Компанія Ristone Holdings ввела в експлуатацію елеватор на базі Ristone Oil в м. Перещепине (Дніпропетровська обл.). Про це повідомляється на сайті компанії.

Як зазначається, будівництво маслоекстракційного заводу «Рістон Ойл» було одним з найважливіших інвестиційних проєктів Ristone Holdings, який холдинг реалізовує з 2019 р. За цей час було здійснено 3 черги будівництва. В рамках першої був побудований маслопресовий цех, 2 черга – екстракційний, 3 черга – елеватор на 20 тис. тонн зберігання з прийманням, сушінням і очищенням насіння соняшнику для подальшої переробки в маслопресовому цеху.

«На сьогодні підприємство вже запустило в експлуатацію елеватор і приступило до пусконалагоджувальних робіт. Добова потужність приймання становить 840 тонн», – зазначили в компанії.

Також уточнюється, що будівництво ОЕЗу здійснювалося за підтримки європейських інвестицій і у співпраці з німецькою компанією Convex International GmbH.

Нагадуємо, на території Васильківської ТГ пропонується до продажу елеваторно-складський комплекс, загальною площею 18,89 га. Крім того, для реалізації бізнес-ініціатив в громаді пропонується понад 70 га вільних земель, з якими можна ознайомитись на інтерактивній мапі регіону.