Робоча зустріч з Надзвичайним та Повноважним Послом Німеччини в Україні

4 жовтня 2019 р. у Дніпропетровській обласній раді відбулась робоча зустріч Голови обласної ради Гліба Пригунова з новопризначеними Надзвичайним та Повноважним Послом ФРН в Україні Анкою Фельдгузен та Генеральним консулом ФРН Штефаном Кайлем. У зустрічі взяли участь заступник голови обласної ради Володимир Тюрін та директорка Дніпропетровського регіонального інвестиційного агентства (DIA) Валентина Затишняк.

Сторони висловили задоволення станом двосторонніх політичних та економічних відносин та підкреслили значний потенціал торговельно-економічного співробітництва, яке останнім часом демонструє тенденцію до зростання та створює нові передумови для нарощення німецьких інвестицій в економіку України та Дніпропетровської області зокрема.

«Дніпропетровщина та Німеччина – це гарний приклад інвестиційного співробітництва. Тому основне завдання полягає в консолідованому співробітництві задля забезпечення постійного та безперервного поліпшення ситуації. Саме такий підхід покладено в основу діяльності DIA задля успішного залучення інвестицій до регіону, в тому числі німецьких», – зазначила Валентина Затишняк директорка DIA.

Під час зустрічі німецьким дипломатам було презентовано оновлений «Путівник інвестора», у якому висвітлено інвестиційний клімат регіону, аналіз структури економіки, ключові особливості та пріоритетні напрямки для інвестування, а також території для реалізації інвестиційних проектів.