«Сентравіс» запустив другу лінію з випуску труб

Компанія «Сентравіс», один із найбільших у Європі постачальників нержавіючих труб, запустила другу лінію з випуску труб. Про це повідомляється в листі клієнтам, опублікованому на сайті підприємства.

«Компанія продовжує роботу. З понеділка гарячий та холодний цехи підприємства працюють в дві зміни. Усе ключове обладнання працює», – повідомив Артем Атанасов, директор з продаж «Сентравіс».

Крім того, в листі також зазначено, що компанія продовжує працювати над ключовими ресурсозберігаючими проєктами.

«Виробництво забезпечене трубною заготовкою і всіма необхідними матеріалами», – підкреслює компанія.

Команда логістики активно працює для забезпечення безпечної доставки продукції клієнтам. Офіси продажу в усьому світі відкриті, фінансові і адміністративні відділи підтримки клієнтів також продовжують роботу.

Нагадаємо, що «Сентравіс» у січні-травні виробив 5,5 тис. т продукції (-25,7% до аналогічного періоду минулого року). За підсумками 2021 року обсяг виробництва компанії становив 19,43 тис. т у порівнянні з 19,05 тис. т у 2020 році. Нещодавно компанія збільшила виробничий план основних цехів підприємства за рахунок можливості отримання більшої кількості заготовки.

Компанія відзначала зростання випуску труб після поліпшення постачання заготовки. Також «Сентравіс» запустив виробництво труб для автомобільної промисловості та готувався збільшити постачання своєї продукції США після скасування на рік дії 25%-го мита на постачання металопродукції до цієї країни.

При цьому в середині липня компанії довелося зупинити роботу підприємства через обстріли Нікополя, міста присутності компанії. Працівники та обладнання не постраждали. Уже наприкінці місяця роботу відновили.

Джерело:  www.gmk.center