Новозбудована станція знаходиться на південній околиці Межової, за межами селища. Близько 24 000 сонячних панелей розташовано на площі 10 гектарів. Станція спроєктована за інноваційною технологією панелей двостороннього модуля. Її проєктна потужність складає близько 5,8 МВт. Вартість сонячної електростанції склала майже 120 млн грн.

У рамках Меморандуму підписаного між Межівською об’єднаною територіальною громадою та компанією «СОЛАРФІЛД – 1» – це перша з п’яти сонячних електростанцій, які планується побудувати у наступні кілька років на її території.

«Цей проєкт наймасштабніший на Межівщині за останні десятиліття. Що таке сонячна електростанція? Це найчистіша енергія. Це нові робочі місця. Це капітальні інвестиції в громаду. Це додаткові доходи в бюджет громади, а значить і її розвиток! – підкреслив у своєму виступі голова громади Володимир Зражевський.

Як зазначив директор компанії-замовника ТОВ «СОЛАРФІЛД-1» Олексій Гончаров, річна генерація електроенергії даної станції є еквівалентом річного споживання електроенергії близько 1300-1400 домогосподарств. За його словами, продуктивність сонячної електростанції різна, залежно від пори року та часу доби. Пікові потужності припадають на такі місяці як травень чи вересень.

Межівська громада підтримує тренд енергоефективності, який є одним із пріоритетних напрямків розвитку. Детальніше з пропозиціями громади запрошуємо ознайомитись в Інвестиційному профілі ТГ за посиланням

Джерело: www.m-merydian.com.ua