В Дніпропетровській області в червні розпочне роботу новий річковий термінал

Річковий зерновий термінал компанії «НІБУЛОН» філії «Зеленодольська» у с. Мар’янське Апостолівського району Дніпропетровської області розпочне свою роботу вже в червні. Про це повідомляється на офіційному сайті компанії.

Будівництво філії «Зеленодольська» йде за графіком. Вже наступного тижня спеціалісти планують завершити монтаж металоконструкцій робочої вежі перевантажувального термінала. На сьогодні висота каркаса становить 38,4 м (із 48 м). У робочій вежі вже змонтовано: бункерні ваги (PRECIA S.A., Франція), сито повітряний сепаратор та три скальператори (Bühler GmbH, Німеччина). Триває монтаж чотирьох основних норій та самопливного обладнання, а також шести ланцюгових та трьох стрічкових конвеєрів (Cimbria Unigrain A/S, Данія).

На будівельному майданчику завершились роботи з формування конструкцій повітряних галерей над зерносховищами (місткістю по 5,5 тис. т) та двох сушарок (Mathews Company, США). Вже наступного тижня відбудеться постачання газового обладнання. Завершено зведення бункерів відходів. Триває монтаж транспортного обладнання – 12 ланцюгових конвеєрів (Cimbria Unigrain A/S, Данія).

Як повідомлялось раніше, на філії вже змонтовані шість зерносховищ (AGI EMEA S.R.L., Італія). Наступного тижня розпочнеться монтаж решти десяти. Крім того змонтовано і введено в експлуатацію автомобільні ваги. Триває монтаж обладнання в трансформаторній підстанції.

Спеціалістами завершено монтаж металоконструкцій і обшивку металопрофілем автомобілерозвантажувача на три автомобілі. Ведеться монтаж останнього обладнання для розвантажування автомобілів. Після завершення улаштування вже наступного тижня заплановане проведення пусконалагоджувальних робіт.

Триває і будівництво вантажного причалу майбутнього термінала довжиною 150 м. На разі ведеться робота над формуванням міцного фундаменту причальної стінки. Також будівельники розпочали ремонт під’їзної дороги – укладку надійних залізобетонних дорожніх плит (388 шт.), які здатні витримати значні навантаження та стійкі до змін клімату.

«Перевантажувальний термінал філії «Зеленодольська» стане найсучаснішим технологічним об’єктом у регіоні й забезпечить робочими місцями близько 120 людей. Завдяки роботі підприємства місцеві аграрії матимуть змогу скоротити витрати на транспортування вирощеної продукції, громада отримає стабільні фінансові надходження внаслідок сплачених податків, а також соціально відповідального інвестора, який завжди підтримає громаду у питаннях її розвитку», – зазначається в повідомленні.

Джерело: www.nibulon.com